Anasayfa » Tüm Yazılar » e-Hizmetler » Devlet Personel Başkanlığı » 2015/2 KPSS Tercih Rehberi

2015/2 KPSS Tercih Rehberi

Sosyal paylaşımlar ve beğeniler:

2015 yılı için KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) ikinci tercih dönemi bugün itibariyle başladı. Tercih yapmabilmek için bilmeniz gereken atamaların olacağı yerleri gösteren KPSS Tercih Rehberi de kullanıma açılmış durumda ve 25 Kasım‘a kadar tercihlerinizi yapmanıza yardımcı olmaya hazır.

Bu bilgi sistemi tercihte bulunacak adaylara yapacakları tercihlerde yardımcı ve bilgilendirmeye yönelik olup, adayların 16/11/2015 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan 2015/2 KPSS Tercih Kılavuzu‘nu dikkatlice okumaları ve tercihlerini bu Kılavuza göre yapmaları gerekmektedir.

KPSS Tercih Rehberine Nasıl Ulaşırım?

Öncelikle e-devlet şifrenizi almış olmalısınız. Daha sonra buradaki bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya ait bağlantıya ulaşabilirsiniz. e-Devlet Kapısına ulaştıktan sonra oturumunuz açık değilse öncelikle kimlik doğrulama yöntemlerinden biriyle giriş yapmanız istenecektir. Bu noktada sıkıntı yaşamadığınız takdirde KPSS Tercih Rehberi üzerinden yapabileceğiniz tercihleri belirleyebilirsiniz.

Sosyal paylaşımlar ve beğeniler:

Yılmaz

Yardım etmeyi seven biri olarak en iyi bildiğim konulardan biri için kılavuzluk yapmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bağlantıda kalmak ister misiniz?

error: İçerik korumalıdır. Konuyla ilgili iletişim kurmak için sağ üstteki İLETİŞİM bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.