Anasayfa » Tüm Yazılar » e-Hizmetler » Adalet Bakanlığı » UYAP Portalı Vatandaş Girişi

UYAP Portalı Vatandaş Girişi

Sosyal paylaşımlar ve beğeniler:

UYAP Portalı Vatandaş GirişiUYAP Portalı Vatandaş Girişi artık şifresiz giriş yapmanıza izin vermiyor. Bu hizmetten yararlanabilmek için e-Devlet Kapısı üzerinden kimlik doğrulaması yapıp ardından UYAP Portalı Vatandaş Girişi yapmış oluyorsunuz.

UYAP Portalı Vatandaş Girişi Nasıl Yapılır?

Öncelikle e-devlet şifrenizi almış olmalısınız. e-Devlet Kapısı oturumunuz açık ise direkt olarak buradan, UYAP Portalı Vatandaş Girişi yapmış olarak, ulaşabilirsiniz. Eğer oturumuz açık değilse buradaki linki kullanır ve buradaki ilgili bağlantıya ait linke tıklarsanız zaman kazanmış olacaksınız. Burada da kimlik doğrulama yöntemlerinden biriyle giriş yapmanız istenecektir. Açılan sayfada “Uygulamaya Git” bağlantısına tıkladığınızda, e-Devlet Kapısı‘nı terk ederek, profil bilgileriniz ile kullanıcı girişi yapmış olarak UYAP Portalı Vatandaş Girişi sorunsuzca gerçekleşmiş olur. İlgili uygulama yeni bir pencere içinde açılacaktır.

Sosyal paylaşımlar ve beğeniler:

Yılmaz

Yardım etmeyi seven biri olarak en iyi bildiğim konulardan biri için kılavuzluk yapmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bağlantıda kalmak ister misiniz?

error: İçerik korumalıdır. Konuyla ilgili iletişim kurmak için sağ üstteki İLETİŞİM bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.